Jūsų paieška:
 • Miestas:
 • Data:
 • Dalyvių sk.:
Detalioji paieška:
Įstaigos tipas:
Salės patogumai:
Įstaigos patogumai:
Maitinimas:
Techninė įranga:
Vietovė:
Pramogos:
Viešbutis
Romantic Hotel
Adresas: Panevėžys, Kranto g. 24
romantic viesbutis fasadas

Maitinimas:

 • Kavos petraukėlė žmogui nuo: 1.5€
 • Pietūs žmogui nuo: 5.4€
 • Romantic Hotel
  Adresas: Panevėžys, Kranto g. 24
  Telefonas: , El. paštas:
  Rekomenduojame
  Rodyti žemėlapyje

  Apie mus:

  Keturių žvaigždučių viešbutis „Romantic“ yra įsikūręs pačiame Panevėžio miesto centre, Senvagės pakrantėje. Patogi viešbučio padėtis leidžia lengvai pasiekti visas svarbias miesto vietas ir kelius, vedančius į kitus miestus. Konferencijų centras įsikūręs viešbutyje, kuriame yra veikia ETNO SPA ir prabangus restoranas.
  Viešbučio „Romantic“ konferencijų centras turi 4 šiuolaikiškas ir modernias sales, pritaikytas mokymams, konferencijoms, prezentacijoms , verslo susitikimams ar Jūsų įsimintinoms šventėms. Salės talpina nuo 6 iki 250 asmenų. Jūsų komfortu renginio metu rūpinasi atsakinga komanda, kuri sklandų Jūsų renginį. Viešbučio restorane turime galimybę surengti kavos pertraukėles ir pietus, kuriuos pagal Jūsų pageidavimus paruoš mūsų virtuvės šefai, o aptarnavimu pasirūpins malonūs ir profesionalūs restorano darbuotojai. Pasimėgauti gėrimais ir maistu galėsite erdvioje ir šviesioje restorano salėje, o šiltuoju periodu galėsite persikelti į vasaros terasą, iš kurios atsiveria nuostabus vaizdas į gražiausią miesto vietą – Senvagę.
  Esant klientų poreikiui, galime suorganizuoti ekskursijas po aplink Panevėžį esančias vietoves, dvarus ir parkus.
  Iš čia Jūs parsivešite sėkmę ir ramybę!

  Parkingas:

  Automobilį galima nemokamai laikyti privačioje aikštelėje viešbučio teritorijoje. Vidinėje automobilių stovėjimo aikštelėje yra nemokama elektromobilių įkrovimo stotelė.

  Salės

  Vip posedžių kambarys
  Dizainas be pavadinimo-12
  Vip posedžių kambarys
  Trumpas aprašymas:

  VIP posėdžių kambarys – puiki vieta privačiai ir patogiai priimti svarbius verslo sprendimus bei pasirašyti reikšmingas sutartis. VIP posėdžių kambaryje galėsite netrukdomi užsiimti verslo reikalais, organizuoti uždaras verslo vakarienes bei paminėti įsimintinas progas su asmeniniais padavėjais ir jūsų individualiai paruoštu meniu, suderintu su restorano virtuvės šefu.

  Posėdžių kambarys yra antrame aukšte ir puikiai tinka nedideliems organizaciniams vadovų susirinkimams. Prie pailgo ovalaus stalo gali posėdžiauti 12 žmonių. Atskiras plotas kambaryje su minkštais odiniais baldais idealiai tinka trumpam atitrūkti nuo verslo reikalų ir pasimėgauti mūsų firminėmis kavomis bei skaniausiais desertais.

  • 12
 • 12
  8 val. nuomos kaina: apie 100 €
  Mažoji salė
  Dizainas be pavadinimo-11
  Mažoji salė
  Trumpas aprašymas:

  „Mažoji“ salė yra trečiame viešbučio aukšte. Jaukioje aplinkoje sėkmingai surengsite mokymus ar pristatymą. Salėje ─ natūralus apšvietimas, yra galimybė užtamsinti langus, išlaikant natūralumo pojūtį. Šios salės sienos dekoruotos medžio apdaila. Aukštai mokymų kokybei užtikrinti salėje yra multimedija, projektorius, didelis ekranas ir konferencinis stovas. Esant poreikiui, stalus išdėstysime pagal Jūsų pageidavimus.

  • 65
  • 50
 • 16 10 50 18
  8 val. nuomos kaina: apie 130 €
  Fortūna
  Dizainas be pavadinimo-10
  Fortūna
  Trumpas aprašymas:

  Atnaujintoje salėje, turinčioje natūralų apšvietimą, vėdinimo sistemą, mobilius baldus, konferencinį stovą, multimedijos projektorių, didelį ekraną yra organizuojami seminarai, susitikimai, įmonių gaminių pristatymai. Šios salės viena iš sienų yra dekoruota miško motyvais, tad jei norite savo konferencijai suteikti išskirtinumo – ši salė kaip tik Jums. Salė „Fortūna“ yra trečiame viešbučio aukšte.

  • 64
  • 70
 • 20 70 30
  8 val. nuomos kaina: apie 140 €
  Senvagė
  Dizainas be pavadinimo-9
  Senvagė
  Trumpas aprašymas:

  Didžiojoje „Senvagės“ salėje, esančioje antrame viešbučio aukšte yra aktyvi oro vėdinimo sistema, kondicionierius, dieninis apšvietimas, pro salės langus atsiveria Panevėžio miesto gražiausia vieta – Senvagės vaizdas.
  Yra galimybė užtamsinti langus, taip pat rasite stacionarų, didelio formato ekraną, įmontuotą multimedijos projektorių, mikrofonus, įgarsinimo įrangą, erdvę sinchroninio vertimo įrangai.
  Salės pasididžiavimas – itin komfortiškos ir stilingos garsaus prancūzų dizainerio „Starck“ skaidraus plastiko kėdės, kurios gali būti išdėstytos pagal kliento pageidavimus.

  • 159
  • 200
 • 50 20 200 50
  8 val. nuomos kaina: apie 250 €
  Taupykite laiką! Gaukite geriausios kainos pasiūlymus per 24 valandas!

  Prisijungti

  Pamiršote slaptažodį?