Jūsų paieška:
 • Miestas:
 • Data:
 • Dalyvių sk.:
Detalioji paieška:
Įstaigos tipas:
Salės patogumai:
Įstaigos patogumai:
Maitinimas:
Techninė įranga:
Vietovė:
Pramogos:
Viešbutis
Pušynas
Adresas: Druskininkai, Taikos g. 6
pusynas_viesbutis_druskininkai_fasadas

Maitinimas:

 • Kavos petraukėlė žmogui nuo: 1.7€
 • Pietūs žmogui nuo: 5€
 • Pušynas
  Adresas: Druskininkai, Taikos g. 6
  Telefonas: , El. paštas:
  Rekomenduojame
  Rodyti žemėlapyje

  Apie mus:

  Pačiame Druskininkų centre esantis viešbutis „Pušynas“ pasitinka miesto svečius, poilsiautojus, pasiilgusius ramybės, gamtos, gryno oro. 3 žvaigždučių viešbutyje rasite visus patogumus, užtikrinsiančius turiningą, kokybišką ir jaukų poilsį bei viešnagę.

  Viešbutis Druskininkuose primena didžiulį pušies kankorėžį. Pro jo langus matyti autentiška neogotikinio stiliaus Druskininkų bažnyčia, greta – Druskonio ežeras, Druskininkų vandens parkas, gydyklos, Lynų keltuvas, Nemuno upės pakrantės, pramogų ir nuotykių parkas.

  „Pušyno“ viešbutis po savo stogu teikia ne tik apgyvendinimo bei maitinimo paslaugas – čia galite pasimėgauti SPA procedūromis, gydomaisiais kompleksais, o viešbučio darbuotojai profesionaliai organizuos Jums ir Jūsų partneriams konferenciją ar renginį.

  Viešbutyje „Pušynas“ galėsite pasimėgauti organizuotu romantišku savaitgaliu, sveikatingumo programomis, pasidžiaugti teminiais vakarais, pokyliais, viešbutyje “Pušynas” nuolat vyksta tapybos parodos. „Pušyne“ dirbantys profesionalai taip pat organizuos pažintines ekskursijas, pramogas.

  „Pušyno“ viešbutis Druskininkuose turi 69 įvairaus tipo ir standarto kambarius: vienviečiai, dviviečiai, liukso klasės kambariai. Visi kambariai su balkonais. Kiekviename kambaryje yra darbo vieta, palydovinė televizija, telefonas, internetas Wi Fi. Vienu metu viešbutyje gali apsistoti iki 150 svečių.

  Viešbučio “Pušynas” svečiams be papildomo mokesčio: automobilių stovėjimo  Pušynas aikštelė, internetas poilsio zonose ir kambariuose (Wi Fi), seifas (viešbučio registratūroje), spauda (viešbučio fojė).

  Viešbučio „Pušynas“ svečiams taikomos specialios 10% nuolaidos: viešbučio SPA centre, viešbučio restorane, viešbučio kosmetikos parduotuvėje, Druskininkų vandens parke, Druskininkų miesto gydykloje, “ONE nuotykių parke“, Druskininkų slidinėjimo trasoje “Snow Arena“.

  Parkingas:

  Yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

  Papildoma informacija:

  meniu.pdf
  Salės

  Konferencijų salė
  Pusynas druskininkai Konferencijų salė
  Konferencijų salė
  Trumpas aprašymas:

  Viešbutyje yra viena konferencijų salė, aprūpinta modernia įranga: multimedijos projektorius, nešiojamasis kompiuteris, rašymo lenta su bloknotu ir rašikliais. Tai pat ekranas, kuriame galima parodyti savo pranešimo medžiagą, internetas, televizija, DVD ir CD grotuvas.

  • 83
  • 80
 • 40 80 80 50
  8 val. nuomos kaina: apie 30 €
  Taupykite laiką! Gaukite geriausios kainos pasiūlymus per 24 valandas!

  Prisijungti

  Pamiršote slaptažodį?