Jūsų paieška:
 • Miestas:
 • Data:
 • Dalyvių sk.:
Detalioji paieška:
Įstaigos tipas:
Salės patogumai:
Įstaigos patogumai:
Maitinimas:
Techninė įranga:
Vietovė:
Pramogos:
Viešbutis
Palma viešbutis
Adresas: Mažeikiai, Respublikos g. 27
Palma hotel

Maitinimas:

 • Maitinimo paslaugos pagal užklausą
 • Palma viešbutis
  Adresas: Mažeikiai, Respublikos g. 27
  Telefonas: , El. paštas:
  Rodyti žemėlapyje

  Apie mus:

  Įvertintas keturiomis žvaigždutėmis Viešbutis „PALMA“ yra skirtas žmonėms mėgstantiems tylią namų aplinką, skanius sočius pusryčius bei išskirtinį dėmesį klientui. Jame ypatingai dera kainos ir kokybės santykis. Mūsų klientai – tai taupantys pinigus verslo žmonės, parodų, seminarų, sportinių varžybų dalyviai bei Mažeikiuose laisvalaikį praleidžiantys svečiai. Viešbutis įsikūręs Mažeikių miesto senamiestyje ramioje ir tylioje vietoje. Klientui surasti viešbutį yra pakankamai lengva, geras susisiekimas visuomeniniu transportu. Netoli viešbučio kelių šimtų metrų atstumu yra prekybos centras, sporto klubas, medicininė klinika, kelios kavinės ir restoranai, bankai, autobusų stotis. Klientams, atvykstantiems savo automobiliu, suteikiame galimybę parkuoti automobilį stovėjimo aikštelėje, kuri stebima vaizdo kameromis. Įmonėms, organizacijoms, agentūroms sudarius sutartis taikomos nuolaidos. Nuolaidos taikomos ir pastoviems klientams. Šiuo metu viešbutyje yra 40 erdvių ir šiuolaikiškai įrengtų kambarių, vienu metu galime apgyvendinti iki 90 žmonių.

  Parkingas:

  Automobilį galima nemokamai laikyti privačioje aikštelėje viešbučio teritorijoje.

  Salės

  Konferencijų salė
  Palma hotel4
  Konferencijų salė
  Trumpas aprašymas:

  Tai naujausia 50-ies vietų konferencijų salė su šiuolaikine technine įranga, kuri Jums garantuos našų ir kokybišką darbą. Salė įrengta 3-ame viešbučio “Palma” aukšte.
  Garantuojame Jums malonų aptarnavimą, skanų maistą ir komfortą. Leiskite surengti Jums ypatingą dieną. Mes pasirūpinsime visomis smulkmenomis!

  • 50
  Taupykite laiką! Gaukite geriausios kainos pasiūlymus per 24 valandas!

  Prisijungti

  Pamiršote slaptažodį?