[email protected]
  • 120
  • 4H

Aprašymas

Mieste Naktis… Bunda Mafija! Ši, nuo žaidimo neatsiejama frazė jau daugiau kaip 30 metų lydi intelektualius renginius, vakarėlius, įmonių komandos formavimo susitikimus. Žaidimas, sukurtas 1986 m. psichologo Dmitry Davidoff jau tapo klasika ir yra išrinktas tarp 50 geriausių visų laikų žaidimų. Ir tikrai pelnytai. Daugeliu atvejų žaidžiant yra lavinami tam tikri įgūdžiai, o Mafija pagalba galima patobulinti savo emocinį intelektą, pagerinti kūno kalbos skaitymo įgūdžius, lavinti socialinį bendravimą.

Juokas susimaišęs su emocijomis garantuoja nepamirštamą laiką, kurio kūrėjais tampa patys žaidėjai. Renginiai kuriami taip, kad juose būtų naujos pramogos, įdomūs žaidimai, todėl kai kyla klausimas ką veikti – atsakymas akivaizdus, tiesa?

Mafija žaidimo tikslas – tobulinti komunikavimo kompetencijas ir bendravimo įgūdžius. Stiprinti komandinę dvasią, palaikyti žaidėjų ir komandos ryšius. Negana to, kad šis laisvalaikio praleidimo būdas duoda galimybę puikiai ir naudingai leisti laiką – sklinda gandai, kad jis buvo sukurtas specialiųjų tarnybų užsakymu, o mes puikiai žinome, kad šios struktūros neužsakinėja nieko be reikalo.

MAFIA CLUB INTERNATIONAL:

  • Tai prekės ženklas pionierius, pradėjęs organizuoti viešus Mafia žaidimus Vilniuje ir Londone;

  • Tai aukšto lygio renginiai, sukviečiantys išsilavinusius ir sėkmingus žmones praleisti laisvalaikį intelektualiai neskaičiuojant laiko.

*Mūsų pajėgumai 10 - 120 dalyvių. Pasiūlymas pateiktas 10-čiai žmonių. Didesnių grupių pasiūlymas aptariamas tiesiogiai su užsakovu.

Sezonas
Vasara
Žiema
Kita
Patalpoje
Tipas
Iššūkis
Komandiniai žaidimai
Teatras
Edukacija

Įvertinimai

0
(0 įvertinimų)
Nėra atsiliepimų
Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte parašyti įvertinimą
nuo 300,00 €

Papildomos kainos

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
nuo
300,00 €
0 įvertinimų