[email protected]

Mafia Season 6 Episode 5 ONLINE

+37069812755

[email protected]

  • 20
  • 19.00
  • 5H

Aprašymas

Mafia Club International - Mafija Žaidimas Lietuvoje - interaktyvaus strateginio žaidimo organizatoriai, pradėję JAU 6-jį oficialųsezoną - kviečia visus jungtis prie šeimos, su jau keletą metų skambančiu šūkiu - JOIN THE FAMILY!

Visi žmonės supranta, kad šiuo metu yra ypač svarbu turėti progą ne tik rasti laiko sau, bet ir tobulėti, stiprinant savo psichologinę bei emocinę būseną. Todėl išpildant jūsų visų prašymus, nuo šiol (kol gyvi renginiai laikinai uždaryti) MAFIA žaidimų vakarai vyks ONLINE.

Emocijų valdymas, streso valdymas, atminties lavinimas, strateginio mąstymo stiprinimas, pastabumas bei neverbalinės kalbos suvokimo gerinimas - tai tik dalis bonusų, kuriuos galite išsinešti sudalyvavę Mafia Season 6 Episode 5 ONLINE vakare.

Legendinis Mafia žaidimas ir draugų susirinkimas - jau Balandžio 23 d. - Vakaro metu kviečiame visus - mūsų bendruomenės narius, taip pat ir pirmą kartą dalyvaujančius. Kiekvieno vakaro metu vyksta detalus taisyklių pristatymas.

Mafia Club International - Mafija Žaidimas Lietuvoje  solidus ir rafinuotas strateginis žaidimas sėkmingų žmonių laisvalaikiui!

Žmonės, kurie nori praleisti laisvalaikį turiningai, kurie vertina laisvalaikio kokybę, supranta komunikacijos ir naujų pažinčių vertę jųgyvenimuose, renkasi čia.

Viso vakaro metu žaisime vieną populiariausių pasaulyje žaidimų Mafija (www.mafiaclub.lt visi žmonėžino, kad tai yra daugiau nei žaidimas.

Juokas susimaišęs su emocijomis garantuoja nepamirštamą laiką, kurio kūrėjais tampa patys žaidėjai. Renginiai kuriami taip, kad juose būtų naujos pramogos, įdomūžaidimai, todėl, kai kyla klausimų, ką veikti  atsakymas akivaizdus, tiesa?

Renginio vedėjas - Laimonas Diškevičius (www.mafiaclub.lt www.derybulyga.lt)

MIESTE NAKTIS! BUNDA MAFIA!

APRANGOS KODAS: Nepaisant to, kad renginys vyks ONLINE, dalyvių prašome laikytis dress kodo - Business / Black tie optional / Cocktail attire

Kadangi vietų skaičius yra labai ribotas ir į renginį gali patekti ne visi norintys, bilietai negrąžinami ir neperkeliami į kitus renginius.

Susitiksime Balandžio 23 d. Online platformoje (nuorodą į renginį atsiųsime el. paštu likus kelioms dienoms iki renginio)

Renginio pradžia - 19.00 val.

Rezervacija - 19.00 eur.

JOIN THE FAMILY! 

Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Sezonas
Vasara
Žiema
Kita
Patalpoje
Tipas
IT pramogos
Komandiniai žaidimai
Teatras
Edukacija

Įvertinimai

0
(0 įvertinimų)
Nėra atsiliepimų
Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte parašyti įvertinimą
51%
nuo 39,00 € 19,00 €

Papildomos kainos

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
nuo
39,00 € 19,00 €
0 įvertinimų