[email protected]
  • 20
  • 2H

Aprašymas

Grupinė grafikos edukacija studijoje Druskininkuose arba nuotoliniu būdu, arba Jūsų įmonės ofise.

Kviečiame į užsiėmimą, kuriame susipažinsite su giliaspaudės grafikos technika ir patys sudalyvausite kūrybos procese kartu su savo draugais, kolegomis ar šeimos nariais.  

Užsiėmimo eiga:

dalyviai pasiskirsto į grupes nuo 5 iki 20 dalyvių. Kiekvienas asmuo gauna organinio stiklo gabalėlį, specialų rėžtuką bei paveikslo detalę. Edukatoriui padedant dalyviai turės išraižyti organinį stiklą tokiu būdu, kad jis atkartotų gauto paveikslo detalės vaizdą. Raižymo procesas tuo smagesnis, kad niekuomet nežinai, koks gausis bendras paveikslas, sudėjus visas paveikslo detales į vieną. Tad kūrybinė intriga bei galutinio rezultato netikėtumas garantuojamas.

Sekantis žingsnis: kiekvienas naujai gimęs menininkas padengia savo išraižytą klišę dažų sluoksniu, edukatorius sudeda jas ant grafikos spaudimo staklių.

Rezultatas: ant specialaus estampinio popieriaus atspaudžiamas originalus vienetinis grafikos paveikslas, vienijantis visų dalyvių įdėtą darbą.

Šia technika spaudžiami grafikos darbai laikomi originalais. Tuos pačius paveikslus galima dauginti printeriu ir gaminti iš jų originalius atvirukus ar kitokių formatų paveikslus. Šiam variantui galėsime atsiųsti skaitmeninę paveikslo kopiją. 

Į kainą įskaičiuotas vienas originalus paveikslas ir skaitmeninė kopija grupėms nuo 5 asmenų (skenuotas variantas). Mažesnėms grupėms skaitmeninės kopijos kaina - 5 Eurai.

Už papildomą mokestį galima atspausti daugiau originalių paveikslų. Kaina nuo 10 iki 20 Eur (priklausomai nuo paveikslo dydžio)

Naudojamos priemonės:

Organinis stiklas

Rėžtukas

Spaudos dažai, volelis

Grafikos spaudimo staklės

Estampinis popierius

Minimalus dalyvių skaičius - 5.

Turime galimybę edukaciją organizuoti nuotoliniu būdu. Dėl tokio užsiėmimo detalių kreipkitės tiesiogiai.

 

 

 

 

 

 

 

Sezonas
Vasara
Žiema
Kita
Patalpoje
Tipas
Iššūkis
Gamyba ir edukacija
Komandiniai žaidimai

Įvertinimai

0
(0 įvertinimų)
Nėra atsiliepimų
Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte parašyti įvertinimą
nuo 25,00 €

Papildomos kainos

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
nuo
25,00 €
0 įvertinimų