[email protected]
  • 300
  • 1H

Aprašymas

Vedėjas pasitinka dalyvius ir suskirsto juos į mažas grupeles. Pradedamas pirmasis turas, kurio metu kiekvienas užduoda vieną iš klausimų, esančių virtualiose Bingo lentelėse. Klausimai susiję su juokingais faktais, karjeros pasiekimais ar intriguojančiais įvykiais, pvz., kuris iš esančių šiame pokalbyje yra pasirodę televizijoje ir pan.

 

Atsakymai (vardai) įrašomi į interaktyvią programėlę. Bet kuris dalyvis gali gauti taškus už bet kurį klausimą, tad atmosfera yra konkurencinga ir įtraukianti. Vos po 3 minučių, dalyviai perkeliami į kitas pokalbių grupes ir viskas prasideda nuo pradžių. Po antrojo turo visi grįžta į vieną pokalbio kambarį ir nekantrauja pasidalinti savo atradimais. Tolimesni turai vis labiau sujungia žmones, kol sušaukiama BINGO!

 

„Breakout Bingo“ skatina dalyvius geriau susipažinti asmeniniame lygyje, net jei jie dirba skirtingose lokacijose. Bendros kalbos radimas, komunikacijos įgūdžių tobulinimas ir ieškojimas būdų, kaip pasilinksminti nuotoliniu būdu – visa tai yra nuotolinių komandų motyvavimo pagrindas.

Visa žaidimo sesija yra moderuojama. Renginio pradžioje skiriamas dėmesys geresniam dalyvių susipažinimui, pabaigoje vyksta aptarimas, komandų pasidalinimas įžvalgomis.

Žaidimas sukurtas kartu su tarptautiniais partneriais - didžiausiu komandinių programų tinklu Catalyst Global.

Trukmė: 1-1,5 val.

Dalyvių skaičius: 10 - 300

Sezonas
Vasara
Žiema
Kita
Patalpoje
Tipas
Iššūkis
IT pramogos

Įvertinimai

0
(0 įvertinimų)
Nėra atsiliepimų
Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte parašyti įvertinimą

Papildomos kainos

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
nuo
0,00 €
0 įvertinimų