Tarptautiniam viešbučių tinklui Radisson Hotel Group priklausantis 4 žvaigždučių viešbutis „Park Inn by Radisson Kaunas" atnaujina kambarius bei viešąsias erdves. Gegužės mėnesį viešbutis svečius pasitiks ir nauju pavadinimu, taps „Radisson Hotel Kaunas".

Kad viešbutis atitiktų „Radisson" prekės ženklui keliamus reikalavimus, iki balandžio galo bus atnaujinti visi 206 kambariai.

Viešbučio vadovės Jūratės Rudienės teigimu, „Radisson" yra aukštesnės kategorijos prekės ženklas nei „Park Inn by Radisson", jo esmė – harmonija, natūralumas, žavumas." Anot Jūratės Rudienės, svečiui „Radisson Hotel Kaunas" visų pirma pasiūlys geresnį, atnaujintą produktą - naujus kambarius bei įrangą, taip pat kokybiškesnes paslaugas, suteiksiančias svečiui daugiau galimybių ir pasirinkimų.

Viešbutyje bus peržiūrėtos ir kambarių kategorijos, kurios dar labiau atitiks individualius keliautojų ir poilsiautojų poreikius – nuo kambario skirto vienam svečiui iki Prezidentinių apartamentų, kuriuose galės apsistoti įnoringiausi ir prabangą vertinantys svečiai. Prezidentiniai apartamentai galės priimti ir aukščiausio lygio valstybių vadovus, žymius asmenis bei sporto ar pramogų atstovus.

Daugiau paslaugų tieks ir viešbučio konferencijų centras su galimybe rengti hibridinius susitikimus, tiesiogines transliacijas iš vienos salės į kitą bei kitas paslaugas.