Šiandiena kalbame su Rima Ingstad, įmonės "Contact LT", (Business networking professional, www.contactlt.lt) vadove, kuri organizuoja ir moderuoja  dviejų Vadovų Klubų (VKLT1 ir VK4) veiklą. Ši klubinė veikla apjungia aktyvius verslo įmonių savininkus, samdomus vadovus, valdybos narius, iš įvairių verslo sričių, su tikslu dalintis verslo patirtimi, rinkos aktualijomis, patarti vieni kitiems, kartu mokytis vieniems iš kitų ir tobulėti.

Kaip Jūs, Rima, atradote placer.lt kodėl naudojatės šia platforma?

Visų pirma, žaviuosi Lina Nosevič, Placer bendrasavininke, su kuria susipažinau prieš daug metų jai dirbant SPA VILNIUS grupėje. Lina erdvių platformą pristatė ir Verslo Moterų Asociacijoje (VMA), kurios narėmis esame. Didžiuojuosi, kad atsirado drąsios moterys, Lina ir Giedre, kurios apjungė salių tiekėjus ir sukūrė patogų erdvių paieškai skirtą įrankį PLACER.LT. Čia patogu greitai rasti tinkamą erdvę, ją užsakyti ir sumokėti online. Asociacijos narės, įvairių verslo įmonių atstovės taip pat susiduria su ta pačia problema kaip greitai rasti ir užsakyti erdvę renginiui, susitikimui, konferencijai, ir kai kurios jų naudojasi Placer.lt paslaugomis.

Ar parinkta erdvė ar vieta užima svarbią reikšmę organizuojant susitikimus, jei taip,- kaip ji įtakoja dalyvius?

Tikrai taip. Vieta yra svarbi savo jaukumu, privatumu, lokacija, maisto kokybe bei aptarnavimu. Įprastai Vadovų klubo nariai savo susitikimams renkasi Šekspyro viešbutyje, kuris atitinka visus narių pageidavimus. Šiame viešbutyje prasidėjo abiejų klubų narių susitikimai. Pasitaiko kad Šekspyro viešbutis negali tam tikromis dienomis priimti mūsų narių, tuomet  tenka ieškoti susitikimo vietos kitur. Tuomet naudoju placer.lt arba kreipiuosi į Liną, nes ji yra savo srities profesionalė, taip taupau laiką ir randu naujų erdvių.

 Kaip pakeitė karantinas gyvas susitikimų tradicijas, ar karantinas paskatino Jus, kaip organizatorę ieškoti naujų inovatyvių susitikimo formatų ir sprendimų?

Niekas nepakeis gyvų susitikimų, tačiau šiandienos situacija verčia mus ieškoti kitokių sprendimų. Mes nenutraukiame Vadovų klubų veiklos karantino metu ir organizuojame virtualius susitikimus. Siekiant kompensuoti gyvų susitikimų trūkumą ir suteikti nariams kuo daugiau naudos ir pasitenkinimo, išnaudojame virtualių susitikimų sprendimą, pasikviečiant pranešėjus iš užsienio, kurie paprastai negalėtų daryti pranešimų klubų nariams gyvai.

 Ar lieka vadovams laiko pramogoms? Kiek aktualios verslo klientams pramogų, užimtumo paslaugos? Ar išbandėte virtualias pramogas, gal ką įdomaus išsirinkote iš placer.lt pramogų?

Vienas iš klubų susitikimų-baigiamasis, vyksta vasarą, gražioje gamtoje. Būna kad Vadovų klubo nariai, arba mano draugai ieško vietų renginiams, tuomet jiems rekomenduoju Placer.lt, ir visuomet gaunu pagalbą. Kelis metus vadovaudama Verslo Moterų Asociacijai  esu organizavusi labai daug renginių įvairiose erdvėse ir vietose, ir jų ieškodama remdavausi Placer.lt rekomendacijomis. Norisi vis naujų vietų, o jas rasti nėra lengva. Dabar galiu visas jas rasti pagal miestą, tradicinę ar netradicinę erdvę placer.lt platformoje.

Apie virtualias pramogas (įvairias degustacijas, mankštas, tapybos pamokas) teko girdėti viename iš PLACER renginių. Esant poreikiui, ateityje būtinai jomis pasinaudosime.

Ar bus daugiau klubų 2021m.

Esu laiminga įsitraukusi į Vadovų klubo veiklą, ir turiu planų įsteigti jų daugiau. Šiuo metu, nesant galimybės susitikti gyvai, yra sudėtinga pritraukti naujus narius, tačiau ateityje tai tikrai pavyks. Platforma placer.lt  puikus įrankis ieškantiems erdvių ir pramogų. Manau ja drąsiai gali naudotis ne tik verslo įmonės, bet ir įvairios asociacijos bei individualūs klientai.