Jūsų paieška:
 • Miestas:
 • Data:
 • Dalyvių sk.:
Detalioji paieška:
Įstaigos tipas:
Salės patogumai:
Įstaigos patogumai:
Maitinimas:
Techninė įranga:
Vietovė:
Pramogos:
Viešbutis
Romantic Hotel
Adresas: Panevėžys, Kranto g. 24
romantic viesbutis fasadas

Maitinimas:

 • Kavos petraukėlė žmogui nuo: 1.5€
 • Pietūs žmogui nuo: 5.4€
 • Romantic Hotel
  Adresas: Panevėžys, Kranto g. 24
  Telefonas: , El. paštas:
  Rekomenduojame
  Rodyti žemėlapyje

  Apie mus:

  Keturių su puse žvaigždučių viešbutis „Romantic“ yra įsikūręs pačiame Panevėžio miesto centre, Senvagės pakrantėje. Patogi viešbučio padėtis leidžia lengvai pasiekti visas svarbias miesto vietas ir kelius, vedančius į kitus miestus.
  Viešbučio „Romantic“ konferencijų centras turi 4 šiuolaikiškas ir modernias sales, pritaikytas mokymams, konferencijoms, prezentacijoms , verslo susitikimams ar Jūsų įsimintinoms šventėms. Salės talpina nuo 6 iki 250 asmenų. Jūsų komfortu renginio metu rūpinasi atsakinga konferencijų centro vadovė Miglė, kuri užtikrins ,kad sklandžiai viskas praeitų ir kad Jums nieko netruktų. Viešbučio restorane turime galimybę surengti kavos pertraukėles ir pietūs, kuriuos pagal Jūsų pageidavimus paruoš mūsų aukščiausios klasės virtuvės šefas, o aptarnavimu pasirūpins malonūs ir profesionalūs restorano darbuotojai. Pasimėgauti gėrimais ir maistu galėsite erdvioje ir šviesioje restorano salėje, o vasaros mėnesiais galėsite persikelti į vasaros terasą, iš kurios atsiveria nuostabus vaizdas į gražiausią miesto vietą – Senvagę. Jūsų renginio metu galime suorganizuoti įvairias gurmaniškas maisto ir vynų degustacijas, leisti susipažinti su restorano vyno kambariu, kuriame kiekvienas ras kažką artimą širdžiai.
  Konferencijų dalyviams pasiūlysime atsipalaiduoti ir pasimėgauti veido, plaukų ir kūno procedūromis ETNO-SPA centre,kurias atliks diplomuoti specialistai. Viešbučio sveikatingumo centre rasite 24m. ilgio baseiną, suomišką bei turkišką pirtis, sukūrinę vonią bei sporto salę su profesionalia Techno-gym įranga ir kvalifikuotais treneriais.
  Turime galimybę suorganizuoti daug įvairaus pobūdžio edukacinių ir pramoginių renginių, tokių kaip susitikimą su lietuvių globojamais miškų karaliais stumbrais, pasiplaukiojimą baidarėmis, pasijodinėjimą žirgais. Parodysime, kaip pučiamas stiklas, išmokysime dekupažo meno, duosime drobę ir teptuką. Galime suorganizuoti ekskursijas po aplink Panevėžį esančias vietoves, dvarus ir parkus.
  Iš čia Jūs parsivešite sėkmę ir ramybę!

  Parkingas:

  Automobilį galima nemokamai laikyti privačioje aikštelėje viešbučio teritorijoje.

  Salės

  Vip posedžių kambarys
  collage5
  Vip posedžių kambarys
  Trumpas aprašymas:

  VIP posėdžių kambarys – puiki vieta privačiai ir patogiai priimti svarbius verslo sprendimus bei pasirašyti reikšmingas sutartis. VIP posėdžių kambaryje galėsite netrukdomi užsiimti verslo reikalais, organizuoti uždaras verslo vakarienes bei paminėti įsimintinas progas su asmeniniais padavėjais ir jūsų individualiai paruoštu meniu, suderintu su restorano virtuvės šefu.

  Posėdžių kambarys yra antrame aukšte ir puikiai tinka nedideliems organizaciniams vadovų susirinkimams. Prie pailgo ovalaus stalo gali posėdžiauti 12 žmonių. Atskiras plotas kambaryje su minkštais odiniais baldais idealiai tinka trumpam atitrūkti nuo verslo reikalų ir pasimėgauti mūsų firminėmis kavomis bei skaniausiais desertais.

  • 12
 • 12
  8 val. nuomos kaina: apie 100 €
  Mažoji salė
  FotorCreated
  Mažoji salė
  Trumpas aprašymas:

  „Mažoji“ kolonų salė yra trečiame viešbučio aukšte. Jaukioje aplinkoje sėkmingai surengsite mokymus ar pristatymą.

  • 65
  • 50
 • 16 10 50 18
  8 val. nuomos kaina: apie 130 €
  Fortūna
  collage3
  Fortūna
  Trumpas aprašymas:

  Šioje salėje yra organizuojami seminarai, susitikimai, įmonių gaminių pristatymai.

  • 64
  • 70
 • 20 70 30
  8 val. nuomos kaina: apie 140 €
  Senvagė
  collage4
  Senvagė
  Trumpas aprašymas:

  Salės pasididžiavimas – itin komfortiškos ir stilingos garsaus prancūzų dizainerio Starko skaidraus plastiko kėdės, kurios bus išdėstomos pagal kliento pageidavimus.

  • 159
  • 200
 • 50 20 200 50
  8 val. nuomos kaina: apie 250 €
  Taupykite laiką! Gaukite geriausios kainos pasiūlymus per 24 valandas!

  Prisijungti

  Pamiršote slaptažodį?