Jūsų paieška:
 • Miestas:
 • Data:
 • Dalyvių sk.:
Detalioji paieška:
Įstaigos tipas:
Salės patogumai:
Įstaigos patogumai:
Maitinimas:
Techninė įranga:
Vietovė:
Pramogos:
Netradicinės vietos
MICHAELSON boutique HOTEL
Adresas: Klaipėda, Žvejų g. 18A
Michaelson_buitique_hotel_klaipeda_ renginiai_fasadas

Maitinimas:

 • Kavos petraukėlė žmogui nuo: 5€
 • Pietūs žmogui nuo: 20€
 • MICHAELSON boutique HOTEL
  Adresas: Klaipėda, Žvejų g. 18A
  Telefonas: , El. paštas:
  Rekomenduojame
  Rodyti žemėlapyje

  Apie mus:

  MICHAELSON boutique HOTEL“ įsikūręs istorinėje Klaipėdos vietoje, Dangės upės krantinėje, restauruotame XVIII a. kultūros paveldo objektu pripažintame venecijietiško stiliaus pastate. Viešbučio interjerui išskirtinumo suteikia unikalūs sprendimai – autentiškos architektūros ir modernaus dizaino sintezė. Pastate išsaugotos originalios medinės konstrukcijos ir rausvos mūrinės pastato sienos nostalgiškai grąžina į praeitį, o čia suteikiamos aukščiausio lygio paslaugos garantuos malonią viešnagę vertinantiems kokybę ir komfortą.
  Viešbutyje įrengta tik 16 unikalių kambarių, suprojektuotų išsaugojant autentiškus balkius, kurie nors apriboja aukštį, imponuoja išskirtinius sprendimus, kaip pačių baldų, pagamintų Lietuvoje, dizainą ir išdėstymą. Visi parinkti ir naudoti audiniai – natūralūs, patalynė – anti alergiška. Žinome, kad branginate savo laiką ir kasdien siekiate tobulumo. Esame būtent ta vieta, kuriai ramiai galite patikėti savo poilsį ir iš tiesų daugiau dėmesio skirti sau.
  Taip pat kviečiame užsukti į kasdien veikiantį restobarą pasimėgauti išskirtiniais skoniais ir pasirinkti mus asmeninėms bei verslo šventėms jaukioje, prabanga alsuojančioje aplinkoje. Viešbutyje taip pat įrengta moderni multifunkcinė galerija, idealiai tinkanti organizuoti įmonių susirinkimus, verslo pusryčius, paslaugų pristatymus, mokymus ir seminarus, konferencijas.
  Čia Jūs visada laukiami.

  Parkingas:

  Viešbučio svečiams parkingas nemokamas

  Salės

  Seminarų salė
  MICHAELSON SALE
  Seminarų salė
  Trumpas aprašymas:

  „MICHAELSON boutique HOTEL “- tai nuostabi, iškirtinė bei netipinė vieta rengti konferencijas, mokymus ir seminarus, prekių ir paslaugų pristatymus, susirinkimus. Viešbučio daugiafunkcinėje erdvėje vienu metu gali tilpti iki 30 dalyvių, priklausomai nuo renginio pobūdžio. Ieškote vietos didesniam įmonės renginiui – teikiama galimybė išsinuomoti ir pritaikyti pagal poreikius ir restoraną, barą, kambarius. Viešbučio komanda pasirūpins, kad Jums nieko netrūktų. Išskirtinė aplinka, elegancija ir prabanga įkvėps dalyvaujančius renginyje…

  • 40
  • 30
 • 12 30 12
  8 val. nuomos kaina: apie 0 €
  Taupykite laiką! Gaukite geriausios kainos pasiūlymus per 24 valandas!

  Prisijungti

  Pamiršote slaptažodį?