Jūsų paieška:
 • Miestas:
 • Data:
 • Dalyvių sk.:
Detalioji paieška:
Įstaigos tipas:
Salės patogumai:
Įstaigos patogumai:
Maitinimas:
Techninė įranga:
Vietovė:
Pramogos:
Restoranas
MICHAELSON boutique HOTEL
Adresas: Klaipėda, Žvejų g. 18A
Michaelson_buitique_hotel_klaipeda_ renginiai_fasadas

Maitinimas:

 • Kavos petraukėlė žmogui nuo: 5€
 • Pietūs žmogui nuo: 20€
 • MICHAELSON boutique HOTEL
  Adresas: Klaipėda, Žvejų g. 18A
  Telefonas: , El. paštas:
  Rekomenduojame
  Rodyti žemėlapyje

  Apie mus:

  „MICHAELSON boutique HOTEL“ viešbutis įsikūręs istorinėje Klaipėdos vietoje, Danėgės upės krantinėje, restauruotame XVIII a. sandėlio pastate. Tai autentiškas Lietuvos jūrinio paveldo palikimas, valstybės saugomas objektas, įtrauktas į Kultūros vertybių registrą. Dangės upės krantinėje, netoliese Klaipėdos piliavietės, esantys sandėliai (viename iš jų įsikūręs viešbutis) – reti pastatai Klaipėdoje, praeityje besiriboję su vandeniu. Jie dar vadinami Venecijos sandėliais. Viešbučio interjerui išskirtinumo suteikia unikalūs sprendimai – XVIII a. architektūros ir modernaus dizaino sintezė. Išsaugotos originalios medinės konstrukcijos ir rausvos mūrinės pastato sienos nostalgiškai grąžina į praeitį. Viešbutis – boutique stiliaus ir jame įrengta tik 16 unikalių kambarių. Tiek svečius, tiek miesto lankytojus ir gyventojus, kviečiame mėgautis aukštos kokybės paslaugomis viešbučio restorane ir bare. Renginiams sukurėme įkvėpiančią, išskirtinio dizaino, erdvę, kurioje nuolat vyksta parodos.

  Galime pasirūpinti laivo nuoma, gido paslaugomis, ekskursijų organizavimu, privačių degustacijų (vyno ar stipriųjų gėrimų) organizavimu, Tango pasirodymu / pamoka.

  Parkingas:

  Viešbučio svečiams parkingas nemokamas

  Salės

  Seminarų salė
  MICHAELSON SALE
  Seminarų salė
  Trumpas aprašymas:

  „MICHAELSON boutique HOTEL “- tai nuostabi, iškirtinė bei netipinė vieta rengti konferencijas, mokymus ir seminarus, prekių ir paslaugų pristatymus, susirinkimus. Viešbučio daugiafunkcinėje erdvėje vienu metu gali tilpti iki 30 dalyvių, priklausomai nuo renginio pobūdžio. Ieškote vietos didesniam įmonės renginiui – teikiama galimybė išsinuomoti ir pritaikyti pagal poreikius ir restoraną, barą, kambarius. Viešbučio komanda pasirūpins, kad Jums nieko netrūktų. Išskirtinė aplinka, elegancija ir prabanga įkvėps dalyvaujančius renginyje…

  • 40
  • 30
 • 12 30 12
  8 val. nuomos kaina: apie 35 €
  Taupykite laiką! Gaukite geriausios kainos pasiūlymus per 24 valandas!

  Prisijungti

  Pamiršote slaptažodį?