Jūsų paieška:
 • Miestas:
 • Data:
 • Dalyvių sk.:
Detalioji paieška:
Įstaigos tipas:
Salės patogumai:
Įstaigos patogumai:
Maitinimas:
Techninė įranga:
Vietovė:
Pramogos:
Netradicinės vietos
GRAFO galerija
Adresas: Vilnius, Trakų g. 14
grafo galerija konferenciju sale Vilniuje

Maitinimas:

 • Maitinimo paslaugos pagal užklausą
 • GRAFO galerija
  Adresas: Vilnius, Trakų g. 14
  Telefonas: , El. paštas:
  Rekomenduojame
  Rodyti žemėlapyje

  Apie mus:

  GRAFO galerija yra privati šiuolaikinio meno galerija, veikianti nuo 2015 m. Vilniuje, Lietuvoje. Nuo pat savo veiklos pradžios galerija pristato jaunus, perspektyvius bei jau įsitvirtinusius meno pasaulyje Lietuvos ir užsienio menininkus, kurie kurie įvairiose vizualiojo meno srityse; tapyba, piešimas, objekto menas, fotografija, video menas, grafika. Bendradarbiaudama su tarptautinėmis galerijomis GRAFO taip pat pristato gerai žinomus Skandinavijos menininus. Galerija įsitvirtino kaip bendradarbiavimo, švietimo, edukacijos erdvė, taip pat vieta, kurio pristatomas menas atspindi naujausias šiuolaikinio meno tendencijas.

  Parkingas:

  Mokamas miesto parkingas

  Salės

  9 Galerijos erdvės
  grafo galerija
  9 Galerijos erdvės
  Trumpas aprašymas:

  Galerija yra suskirstyta į 9 erdvias erdves, kurios jungiasi aukštomis arkomis ir paėjimais dėl to galima lengvai paskirstyti didelius srautus žmonių.

  GRAFO galerija yra įsikūrusi vilniaus senamiestyje, originaliuose bei ypač erdviuose istorinio pastato rūsiuose. Tai – išskirtinė erdvė šventei su artimaisiais, vakarienei su kolegomis ar verslo partneriais bei unikali vieta organizuoti seminarus ir įvairias konferencijas, kuriems galime pasiūlyti visą reikiamą įrangą. Galerijoje nuolatos yra rengiamos šiuolaikinio meno parodos, vykdoma edukacinė veikla, organizuojami susitikimai bei ekskursijos su pačiais menininkais ar meno ekspretais.

  • 330
  • 120
 • 25 120 60
  8 val. nuomos kaina: apie 600 €
  Taupykite laiką! Gaukite geriausios kainos pasiūlymus per 24 valandas!

  Prisijungti

  Pamiršote slaptažodį?