Jūsų paieška:
 • Miestas:
 • Data:
 • Dalyvių sk.:
Detalioji paieška:
Įstaigos tipas:
Salės patogumai:
Įstaigos patogumai:
Maitinimas:
Techninė įranga:
Vietovė:
Pramogos:
Viešbutis
Apvalaus stalo klubas
Adresas: Trakai, Karaimų g. 53A
Stalo klubas3

Maitinimas:

 • Maitinimo paslaugos pagal užklausą
 • Apvalaus stalo klubas
  Adresas: Trakai, Karaimų g. 53A
  Telefonas: , El. paštas:
  Rodyti žemėlapyje

  Apie mus:

  Keturių žvaigždučių viešbutį įkūrėme vienoje gražiausių mūsų krašto vietų, istorinėje Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės sostinėje Trakuose. Nuostabūs Galvės ežero kranto vaizdai ir istorinė šios vietos didybė pakeri kiekvieną svečią visais metų laikais. Jaukus šeimos viešbutis nuo Vilniaus centro nutolęs vos 30 kilometrų. Jis idealiai tinka ieškantiems atotrūkio nuo miesto šurmulio, poilsio gamtos apsuptyje ir išskirtinės atmosferos. Mūsų svečiai gali rinktis iš 17 skirtingo dydžio ir skirtingai dekoruotų, skoningai ir rafinuotai įrengtų kambarių dviejose viešbučio dalyse – „Ežero“ ir „Karaimų“ vilose.

  Parkingas:

  Automobilį galima nemokamai laikyti privačioje aikštelėje viešbučio teritorijoje.

  Salės

  Marokietiškos pirties salė
  Stalo klubas6
  Marokietiškos pirties salė
  Trumpas aprašymas:

  Ši erdvė gali būti puiki vieta neformaliam, bet reikšmingam ir įdomiam bendravimui. Prisiminkime, ką pirtyse veikdavo Romos garbingi piliečiai. Savo svečiams siūlome garinę pirtį, sauną ir sūkurinę vonią bei greta esančią jaukią minkštasuolių ir patogių staliukų erdvę, kurioje maloniai laiką leis besimėgaujantys pirčių malonumais ar norintys tiesiog pasišnekučiuoti. Ypatingą atmosferą šioje erdvėje sukuria rytietiškais motyvais puoštos sienos, autentiškomis marokietiškomis interjero detalėmis – šviestuvais, žvakidėmis, kilimais – dekoruota aplinka ir intymus apšvietimas. Gerai nuteikia atpalaiduojanti muzika ir sandalmedžio smilkalų kvapas, gomurį palepina rytietiškos vaišės, bendrystės dvasią sužadina kaljano dūmas. Pagal Jūsų pageidavimus aidint tambūrino ritmams kūną ir sielą išjudins pilvo šokėjos pasirodymas. Marokietišką oazę mielai renkasi įmonės: komandos formavimo ar net verslo partnerių pokalbiams. Po svarbaus susitikimo bet kurioje iš mūsų komplekso salių, pirčių erdvė puikiai tiks paskutiniam renginio akordui.

  Rojaus sodas
  OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  Rojaus sodas
  Trumpas aprašymas:

  Jauki, romantiško stiliaus 30 kvadratinių metrų „Rojaus sodo” salė puikiai tinka nedideliam verslo pasitarimui, mokymams ar asmeninei šventei. Pagrindiniai šios erdvės akcentai – freskomis su rojaus sodo paukščiais dekoruotos sienos, suknelemis aprengtos kėdės ir vaizdas į Trakų pilį.

  • 30
 • 10 12 20 10
  8 val. nuomos kaina: apie 86.89 €
  Angliško stiliaus bibliotekos salė
  Stalo klubas4
  Angliško stiliaus bibliotekos salė
  Trumpas aprašymas:

  Angliško kabineto stiliumi įrengta salė – tai solidi erdvė bendrauti, dalintis mintimis ar tiesiog jaukiai šnekučiuotis. Natūralaus medžio lentynos su daugybe knygų, Česterio stiliaus baldai, minkštasuoliai, sodri spalvų gama ir pagrindinis akcentas – židinys, kuria solidžią ir jaukią atmosferą.

  • 100
  • 70
 • 26 14 40 70 40
  8 val. nuomos kaina: apie 173.77 €
  BONA Lounge salė
  Stalo klubas7
  BONA Lounge salė
  Trumpas aprašymas:

  Užkandžių baras „Bona Lounge“ – tai didžiausia, erdviausia (200 kv. m) salė, kurioje vyksta verslo renginiai bei privatūs pokyliai. Sodrios interjero spalvos, saikinga puošyba, modernių ir klasikinių elementų derinys čia sukuria demokratišką, draugišką, skatinančią bendrauti atmosferą. Panoraminiai salės langai leidžia mėgautis Galvės ežero ir Trakų pilies vaizdais.

  • 200
 • 140 80 160 80
  8 val. nuomos kaina: apie 173.77 €
  Taupykite laiką! Gaukite geriausios kainos pasiūlymus per 24 valandas!

  Prisijungti

  Pamiršote slaptažodį?